Jak naše stránky fungují

DŮLEŽITÉ – PŘED POUŽITÍM STRÁNKY SI PROSÍM PŘEČTĚTE TYTO PODMÍNKY
Používání této webové stránky, evolty.cz a její subdomény (dále jen „Stránka“), je podmíněno vaším přijetím a dodržováním těchto Podmínek použití. Máte-li jakékoli dotazy k těmto Podmínkám, kontaktujte nás. Pokračováním v používání webu se bude mít za to, že souhlasíte s těmito podmínkami.

Návštěvník a uživatel je naše priorita. VŽDY.

Věříme, že každý by měl mít v dnešní době k dispozici informace o tom, aby mohla činit chytrá, ekologická a ekonomická rozhodnutí o energiích. A přestože naše stránky neobsahují všechny technologické možnosti, finanční možnosti a produkty a služby firem, s hrdostí můžeme říct, že ty, které nabízíme tj. informace, které poskytujeme, a nástroje, které vytváříme, jsou objektivní, nezávislé, přímočaré – a bezplatné.

Abychom si zachovali kvalitu, konkurenci schopnost oproti provizním modelům a jiným neobjektivním stránkám, musíme být ekonomicky zdravá společnost. Jak tedy vyděláváme peníze? Naši partneři nás odškodní. To může ovlivnit, které produkty recenzujeme, a o kterých píšeme (a kde se tyto produkty objevují na webu), ale v žádném případě to neovlivňuje naše doporučení nebo rady, které jsou založeny na tisících hodin výzkumu. Naši partneři nám nemohou platit, abychom zaručili příznivé recenze jejich produktů nebo služeb.

Informace o řazení produktových nabídek

Jako porovnávač, srovnávač a informační web Vám umožníme zobrazení nabídek na základě Vámi zadaných parametrů v různých částí webu. V případě řazení produktových nabídek dochází k zobrazování v pořadí podle ceny (typicky od nejlevnější nabídky), nebo podle našeho doporučení (doporučené řazení).

Mezi parametry určující pořadí zobrazovaných produktů, služeb a informací nepatří pouze předpokládaná výše úspory za časové období (kde úsporou je rozdíl ceny daného produktu a ceny Vašeho stávajícího produktu), ale i další kvalitativní možnosti zobrazovaných produktů, uzpůsobené na míru Vaší poptávce. Jde o celou řadu ukazatelů, které neustále sledujeme napříč trhem.

Parametry určující doporučené řazení pečlivě aktualizujeme, aby vždy pokud možno nabízelo co nejlepší poměr ceny a kvality. V každém případě ale máte možnost zvolit produkt, který Vám nejvíce vyhovuje a našeho zobrazeného doporučení se nemusíte držet.